مهمان عزیز، خوش‌آمدید.
شما می‌توانید از طریق فرم ثبت‌نام در انجمن عضو شوید.

نام‌کاربری

رمز عبور

آخرین موضوعات
یادداشت وارده/ بلندگوی وا...
انجمن:
آخرین‌ارسال: پرند پرس
۱۳۹۴/۰۶/۲۱
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 375
آماده سازی شهر رباط کریم ...
انجمن:
۱۳۹۴/۰۶/۱۸
» بازدید: 363
ترکیب هیئت رئیسه شورای شه...
انجمن:
۱۳۹۴/۰۶/۱۷
» بازدید: 344
جزییات سانسورهای نسخه خان...
انجمن:
۱۳۹۴/۰۶/۱۶
» بازدید: 274
هشدار شهردار پرند در برخو...
انجمن:
۱۳۹۴/۰۶/۱۵
» بازدید: 434
نگران نباشید
انجمن:
آخرین‌ارسال: مرکز مشاوره و روانشناسی پرند
۱۳۹۴/۰۶/۱۴
» بازدید: 617
تشنج بر سر انتخاب هئیت رئ...
انجمن:
۱۳۹۴/۰۶/۱۴
» بازدید: 295

جستجو در انجمن‌ها

(جستجو‌ی پیشرفته)

کاربران حاضر
حضور 71 کاربر در انجمن
» 10 کاربر عضو | 61 مهمان
anivuge، eyrifuyina، Georgeagila، Haroldteego، HarryDiems، JamesORatt، JamesThoni، Nadezhdanig، TaklarBugs، Zakharnig

آمار انجمن
» کاربران: 44,048
» آخرین کاربر: JamesThoni
» موضوعات انجمن: 722
» ارسالهای انجمن: 723

آمار کامل

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زن و شوهرها از هم چه می خواهند
زن و شوهرها از هم چه می خواهند

می خواهم این را بدانی که هر شوهری به تحسین و احترام مدام نیاز دارد. هر چند می تواند بخشی از آن را در محل کار و از دیگران کسب کند؛ اما بیشتر خواهان تحسین و احترام همسرش است.
مردان از همسر خود چه می خواهند؟

میخواهم درک کنی که ممکن است زمان بندی تو با زمان بندی من فرق داشته باشد. وقتی فکر میکنی الان وقت انجام کاری است، نباید انتظار داشته باشی من هم درست در همان زمان آمادگی انجامش را داشته باشم.

میخواهم به حق من برای این که روی مبل لم بدهم و با خیالی آسوده بازی فوتبال را تماشا کنم،احترام بگذاری. سطل زباله را بعدا هم میتوانم بیرون ببرم، به سوالات تو زمانی دیگر هم میتوانم پاسخ دهم، هر کار دیگری را هم در فرصتی دیگر میتوانم انجام دهم.

میخواهم به یاد داشته باشی بیشتر مسائلی که من و تو درباره اش بحث میکنیم، جنبه محرمانه دارد و تو نباید برای دیگران مطرح کنی؛ هر چند موضوعی کم اهمیت و بی ارزش به نظر برسد.

میخواهم به حرف هایم گوش کنی؛ حتی اگر به نظرت کسل کننده است. به هر حال برای من کسل کننده نیست و برای گفتن آن ها به تو دلیلی دارم.

میخواهم درست قبل از خواب درباره صورت حساب ها و مسائل مالی با من صحبت نکنی، چون خوابم را آشفته میکند. لطفا آن را به زمان دیگری موکول کن. من به آرامش شبانه و خوابی بی دغدغه نیاز دارم.

زنان از همسر خود چه می خواهند؟

http://parandcc.blogfa.com/post-2911.aspx
پاسخ
سپاس شده توسط

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
تالار گفتگوی شهر پرند (آی‌پرند دات کام) جامعه مجازی ساکنین شهر پرند است، مکانی برای اطلاع رسانی، طرح مشکلات، معرفی امکانات و خواسته‌ها و پیشنهادات پیرامون شهر پرند.
تالار گفتگوی شهر پرند مکانی است برای گفتگو و ارتباط نزدیک شهروندان و میهمانان و دوستداران شهر پرند.

تمامی حقوق تالار گفتگوی شهر پرند محفوظ است

انجمن شهر پرند