رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نشانی و تلفن دانشگاه پیام نور واحد رباط کریم- پرند
#1
دانشگاه پیام نور مرکز پرند

آدرس و تلفن دانشگاه پیام نور واحد رباط کریم

ساختمان اصلی: كیلومتر ۳۵ اتوبان تهران ساوه، شهر جدید پرند، خیابان آسمان، كوچه باران شرقی
كد پستی : 65913-37611
[b]تلفن : [/b]4-56790701-021
دورنگار: 56790430

ساختمان آموزشی: كیلومتر ۳۵ اتوبان تهران ساوه، شهر جدید پرند، خیابان آسمان، كوچه باران غربی

درباره دانشگاه پیام نور مرکز پرند
مرکز پرند با دسترسی آسان و سریع در ۳۰ کیلومتری اتوبان تهران-ساوه در غرب استان تهران در امتداد اتوبان ساوه در شهر جدید پرند واقع گردیده است.

شهر جدید پرند با امکانات شهری بروز و با زیرساخت هاو پتانسیل های مناسب درتمامی عرصه ها و امکانات شهری  یکی از شهر های مدرن ایران می باشد.  

شهر جدید پرند با خطوط ریلی سریع السیر به خطوط مترو تهران وصل گردیده و همچنین از پایانه‌های تاکسی و اتوبوس نیز بهرمند می‌باشد.

این شهر رشد خود را مرهون دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی موجود در آن می‌داند. یکی از مراکز آموزشی موثر در این شهر دانشگاه پیام نور می‌باشد. مسئولین این شهر همواره از دانشگاه پیام نور حمایت همه جانبه نموده‌اند.

دانشگاه پیام نور با وسعت ۷۵۰ متر مربع و یک ساختمان و سالن امفی تاتر و آزمایشگاه‌ها و آتلیه‌های معماری و نقشه برداری و کارگاه‌های صنایع در بضاعت خود یکی از بهترین مراکز پیام نور استان تهران می‌باشد.

دانشگاه پیام نور با ۲۹ رشته فعال در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از سال ۸۳ با هیات مدیره منتخب دانشگاه افتتاح گردید و رسما  شروع به کار نمود و امروزه با حدود ۴۵۰۰ دانشجو و ۶۵۰۰ فارغ‌التحصیل و با همکاری کارکنان و اعضاء علمی کاردان و مجرب پاسخ گوی شما عزیزان می‌باشد.

منبع: سایت دانشگاه پیام نور پرند

پاسخ


پرش به انجمن: