۰۹۱۲۸۰۸۰۷۴۲
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱

پروژه هسا شهر پرند

هواپیماسازی ایران یا همان شرکت صنایع بالگرد سازی ایران سابق که به‌اختصار هسا نامیده می‌شود این نهاد وابسته به سازمان صنایع هوایی ایران است و بزرگ‌ترین سازنده انواع هواپیما و پهباد در خاورمیانه و نیز در جایگاه پنجم آسیا و همچنین دهم در دنیا در این زمینه قرار دارد. از شرکت‌های وابسته به هسا می‌توان به شرکت تولید شیشه سکوریت اصفهان، شرکت تعاونی مصرف هسا، شرکت تعاونی مسکن هسا و مجموعه مدارس هسا اشاره نمود. پروژه هسا شهر پرند در اوایل سال ۱۳۹۰ در جنوب فاز ۶ پرند استارت خورد. پروژه هسا که دارای ۴ بخش اصلی می‌باشند، از تمامی استانداردها و امکانات رفاهی، درمانی، خدماتی و آموزشی برخوردار هستند.

معماری و توزیع فضای داخلی در طراحی واحدها به‌خوبی موردتوجه قرارگرفته است و از تمامی مساحت زیربنا استفاده بهینه‌شده است. هسا دارای بلوک‌های ۱، ۳، ۴ و ۶ طبقه می‌باشد. برخی از بلوک‌های این پروژه همانند هسا ۱ و هسا ۴ هم‌اکنون آماده‌ی تحویل به صاحبان ملک و قابل سکونت هستند.

موقعیت مکانی پروژه هسا شهر پرند چگونه است؟
بخش‌های پروژه هسا شهر پرند از هسا ۱ تا هسا ۴ تقسیم‌بندی می‌شوند که هرکدام به‌تنهایی ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود را دارند. در مجاورت بلوار سردار حاج قاسم سلیمانی یا بلوار جمهوری سابق که همان بلوار اصلی و چهار بانده پرند می‌باشد پروژه‌های هسا ۱ و ۴ جانمایی و اجراشده است که این دسترسی به بلوار اصلی موجب شده است این دو بخش از استقبال بیشتری نسبت به بخش‌های ۲ و ۳ پروژه هسا برخوردار باشند؛ بنابراین جمعیت‌پذیری این بلوک‌ها خوب و قابل‌توجه می‌باشد. این امر دسترسی بخش‌های ۱ و ۴ پرند را به خیابان اصلی و امکانات شهری تسریع می‌بخشد. همچنین پروژه هسا ۲ که در بلوار رسول اکرم و خیابان جی واقع‌شده دارای دسترسی آسان به اماکن رفاهی ازجمله سوپرمارکت و نانوایی می‌باشد. همچنین هسا ۳ جنب بلوار امام علی در فاز ۶ پرند واقع گردیده است.
امکانات رفاهی پروژه هسا شهر پرند

مجتمع‌های رفاهی پروژه هسا شهر پرند دارای محوطه‌ای دل‌باز و زیبا تفریحی و ورزشی متشکل از سالن فوتسال، زمین والیبال و تنیس و نیز دارای پاساژهای تجاری و تفریحی برای عموم مردم می‌باشد. تمام امکانات رفاهی در این مجتمع‌ها برای سرگرمی کودکان اعم از پارک کودکان و محیط‌های آموزشی فراهم آمده است. این محیط‌ها نه‌تنها برای رفع اوقات فراغت کودکان مناسب است، بلکه برای کودکان نیز جذاب و گیرا است. از طرفی امکان دسترسی آسان به مراکز درمانی، مسجد جامع و مراکز خدماتی برای ساکنین فراهم آمده است؛ بنابراین می‌توان گفت سکونت در این مجتمع‌ها و امکان دسترسی به‌تمامی امکانات، نگرانی بسیاری از افراد در خصوص نبود امکانات رفع کرده و زندگی در این آپارتمان‌ها را سهولت بخشیده است. مجاورت در مجتمع فرهنگی ورزشی انقلاب، بیمارستان مهر ایرانیان، مرکز بهداشت احمدی روشن، بازارچه، دبستان و دبیرستان و بسیاری دیگر از مراکز رفاهی را می‌توان از مزیت‌های این پروژه‌ها دانست.

هسا1

متراژ و طبقات در پروژه هسا شهر پرند
پروژه‌های هسا دارای بلوک‌های ۳ طبقه، ۴ طبقه و ۶ طبقه می‌باشند که در بلوک‌های سه طبقه واحدهایی ۵۴ و ۵۸ متری دارای یک اتاق‌خواب و نیز واحدهای ۷۰ تا ۷۸ متری دارای دو اتاق‌خواب می‌باشد. در پروژه هسا بلوک‌های ۳ و ۴ طبقه‌ای فاقد آسانسور می‌باشند. بلوک‌های ۶ طبقه دارای ۴ واحد و مجهز به آسانسور می‌باشند؛ بنابراین از متراژ در نظر گرفته‌شده برای این آپارتمان‌ها به‌خوبی استفاده‌شده است. همچنین واحدهای تک خوابه و چند خوابه امکان تهیه‌ی مسکن برای افراد با بودجه‌های مختلف را به وجود آورده است. ازاین‌رو می‌توان روی آینده‌ی این آپارتمان‌ها و همچنین جمعیت‌پذیری قابل‌قبول آن سرمایه‌گذاری کرد.

سکونت و سرمایه‌گذاری در پروژه هسا شهر پرند
با نگاهی کلی می‌توان گفت آینده‌ی پروژه‌ی هسا شهر پرند بنا به دلایلی منطقی روشن بود است. چراکه پشتوانه‌ی این پروژه از طرف شرکت معتبری بوده و برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته برای این پروژه به‌خوبی انجام‌شده است؛ اما برای تصمیم‌گیری به سکونت در مجتمع‌های هسا شهر پرند و همچنین سرمایه‌گذاری بر روی این پروژه‌ها باید به موارد بسیاری توجه کرد. بسیاری از واحدهای مسکونی واقع در بلوک‌های ۱ و ۲ هسا آماده تحویل و قابل سکونت هستند. برای خرید هرکدام از این واحدها باید توجه داشته باشید که واحد مدنظر شما در سیستم عمرانی به ثبت رسیده باشد. چراکه دلالان و افراد سودجو بسیاری وجود دارند که ممکن است از این موقعیت سو استفاده کرده و واحدهای ثبت‌نشده را به شما بفروشند.

هنگام خرید و ثبت قرارداد حتماً به تعداد برگه‌های سند توجه کنید. تعداد برگه‌های سند واحدهای ثبت‌شده ۶ برگی و تعداد برگ واحدهای ثبت‌نشده ۳ برگی است. علاوه بر این، به‌تمامی مشخصات ملک ازجمله موقعیت مکانی، متراژ، تعداد اتاق‌خواب‌ها و غیره توجه کنید و تمامی موارد را با اصل سند تطبیق دهید. برای خرید ملک و سرمایه‌گذاری در پروژه هسا حتماً توسط مراکز و مشاورین املاک قانونی اقدام به معامله کنید.

هسا1

آینده‌ی پروژه هسا شهر پرند
بسیاری از واحدهای مجتمع‌های پروژه هسا شهر پرند آماده و قابل تحویل به مالکین هستند می‌توان آینده‌ی خوبی را برای این پروژه تخمین زد. از طرفی امکانات رفاهی، تفریحی و موقعیت مکانی بسیار خوب این مجتمع‌ها دلایلی امیدوارکننده هستند. با توجه به اینکه بسیاری از افراد در شرایط اقتصادی فعلی توانایی خرید ملک در شهرهای بزرگی مثل تهران را ندارند، می‌توان به جمعیت‌پذیری این واحدها و خرید آن توسط افراد بسیاری امید داشت. با قرارگیری جمعیت بالا در این مکان‌ها نیز سایر امکانات رفاهی و همچنین امکان توسعه و ایجاد شغل‌های متنوع نیز بالا می‌رود. پس سرمایه‌گذاری با دید آینده نگرانه و همچنین ایجاد شهرک‌های جدید و کوچک با امکانات رفاهی و اجتماعی امکان‌پذیر بوده و از طرفی هجوم بسیار افراد به شهرهای بزرگ را کاهش می‌دهد.

5/5 - (5 امتیاز)
error:
Call Now Buttonتماس با ما